Информация о товаре
| Zāles pļāvēja piederumu tips | Akumulators |
|---|---|
| Zīmols | - |
| Akumulatora kapacitāte | 2000 mAh |
| Svars | 0.4 kg |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Uzlādes laiks 60 min. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502802073 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: AKUMULATORS 20V ROBOT.GRO20V20WIFI-2A