Информация о товаре
| Garums | 365 mm |
|---|---|
| Platums | 93 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 12 |
| Krāsa | Melna krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Dekoratīvais akmens |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Barceloneta |
| Biezums | 20 mm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.41 |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502407086 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: AKMENS DEKORAT. BARCELONETTA GRAPH.(0.41