Информация о товаре
| Garums | 365 mm |
|---|---|
| Platums | 93 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 12 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Dekoratīvais akmens |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Barceloneta |
| Biezums | 20 mm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.41 |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502395581 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: AKMENS DEK BARCELONETTA GREY MIX(0.41)