Информация о товаре
| Garums | 11.7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 7.5 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Komplekts | 6 gab. : 2; 3; 4; 5; 6; 8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 006 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: taisne. Detaļu materiāls: metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501908978 |
• Упаковка: 6 шт.
• Материал: Сталь DIN 338
• Двойное острие, двухспиральные
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: 6 КОМПЛЕКТ СВЕРЛ POINTTEQ ДЛЯ МЕТАЛЛА