Информация о товаре
| Garums | 202.4 cm |
|---|---|
| Biezums | 3.3 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Platums | 8 cm |
| Krāsas nosaukums | Šāles ozola krās. |
| Komplekts | Komplekts 2,5 vienības: 2 garas vertikālās ailes un 1 īsa horizontālā aile |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: gaiši pelēka ozola koka imitācija |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| TOP prece | Vertikāla durvju aploda PerfectDoor, 209.4 cm x 14 cm x 2.2 cm, kreisais, balta krās. |
| Штрихкод | 502528154 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОРПУС PVC SHALE OAK 80X33 (2.5ШТ)