Информация о товаре
| Maisījuma tips | Dekoratīvs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Minerālais dekoratīvais apmetums |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | SBP |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 5,3 - 4,6 l : 25 kg |
| Patēriņš | 2,7 kg/m² |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Штрихкод | 500224132 |
Для создания декоративной поверхности на утеплительных системах, армированной штукатурке и других минеральных основаниях
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШТУКАТУРА ДЕК. САКРЕТ SBP 2MM 25KG