Информация о товаре
| Pārklājums | Cinkots |
|---|---|
| Garums | 300 mm |
| Diametrs | 14 mm |
| Produkta veids | Vītņu stienis ar uzgriežņiem un paplāksnēm |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Standarts | DIN 975 |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Pārklājums: Cinkots. Garums: 300 mm. Diametrs: 12 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501746132 |
Оцинкованный стержень с 2 винтами и 2 шайбами соответствует стандарту EVS 975.
- Длина: 300 мм
- Диаметр: 14 мм
- Страна происхождения: Китай
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШПИЛЬКА M14X300 + 2 ГАЙКИ И 2 ШАЙБЫ