Информация о товаре
| Paplāksnes tips | Paplatināts |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Standarts | DIN 9021 |
| Produkta veids | Paplāksnes |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Iekšējais diametrs | 6 mm |
| Ārējais diametrs | 18 mm |
| Biezums | 1.6 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1000 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502206541 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ШИРОКАЯ ШАЙБА DIN9021 D6 ZN(1000)