Информация о товаре
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | CHF8.5 x 18 |
| Garums | 20 mm |
| Platums | 6 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 8.5 - 18 mm |
| Papildus informācija | Forma: Plakans |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501753967 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ХОМУТЫ ДЛЯ КАБЕЛЕЙ CHF8.5X18 БЕЛЫЕ 50ШТ