Информация о товаре
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Alumīnijs, Betons, Flīzes, Granīts, Keramika, Koks, Metāla, Mūra, Plastmasas |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 9.7 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 97 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Urbju komplekts Makita D-71962, koks/metāla/betons, taisne, 5 mm x 11.7 cm |
| Parastā cena | Universāls urbis Bosch 2608900604, koks/betons/tērauds, taisne, 4 mm x 7.5 cm |
| Штрихкод | 500999941 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УРБИС УНИВЕРСАЛЬНЫЙ 6X150MM OMNI BOHRER