Информация о товаре
| Garums | 202.4 cm |
|---|---|
| Biezums | 3.3 cm |
| Krāsa | Grafīta krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Platums | 8 cm |
| Komplekts | 2,5 GAB. RĀMJU KOMPLEKTS. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2.5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Штрихкод | 502554378 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОРобКА 80X33 2.5 ШТ ГРАФИТ СИЛК МАТОВЫЙ