Информация о товаре
| Garums | 18 cm |
|---|---|
| Diametrs | 16 mm |
| Montāžas veids | Morzes konuss |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 9.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 95 mm. Montāžas veids: Morzes konuss |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Spirālveida koka urbis Makita 3D E-07820, koks, hex, 13 mm x 40 cm |
| Штрихкод | 500870629 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УРБИС ДЛЯ ДЕРЕВА 16X95X180MM D-07129