ВИНИЛОВЫЙ ПОЛНЫЙ ПОКРЫТИЕ SPC 6MM 32KL(1.492
€17,64
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 730 mm |
|---|---|
| Platums | 146 mm |
| Biezums | 6 mm |
| Pretestības klase | 33 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Produkta veids | Vinila grīdas segumi |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Herringbone |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.492 |
| Vienību skaits iepakojumā | 14 |
| Augšējā slāņa biezums | 0.5 mm |
| Grīdas seguma veids | Bīdāms/slīdošs |
| Savienojuma sistēma | Unizip |
| Krāsas nosaukums | Ozola koka imitācijas krās. |
| Pārklājuma pamatne | SPC |
| Sliede | Ar 4 malām mini |
| Integrēts apakšklājs | Jā |
| Apakšslāņa tips | XPS apakšklājs |
| Apakšslāņa biezums | 1 mm |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | UNIZIP savienošanas sistēma, nav atšķirīgu A, B tipa dēļu. Visas dēļi vienādi - ērta ieklāšana "eglutē". |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502501561 |
Виниловый пол Domoletti WR328501, скользящий, 730 мм x 146 мм x 6 мм
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИНИЛОВЫЙ ПОЛНЫЙ ПОКРЫТИЕ SPC 6MM 32KL(1.492