УРБИС БЕТОНУ 12X150MM СЕРЕБРОВОЕ УДАРНОЕ БУРЕНИЕ
€2,76
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Diametrs | 12 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 10 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 100 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500551696 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УРБИС БЕТОНУ 12X150MM СЕРЕБРОВОЕ УДАРНОЕ БУРЕНИЕ