УПЛОТНИТЕЛЬНАЯ ЛЕНТА P-ПРОФИЛЬ БЕЛЫЙ 9X5MM 25M
€8,52
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Lentas pielietojums | Durvju spraugu blīvēšanai, Logu blīvēšanai |
|---|---|
| Garums | 25 m |
| Platums | 9 mm |
| Līpošs | Jā |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | Tesa |
| Modelis | P-PROFILS |
| Materiāls | Gumija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Biezums | 5 mm |
| Daudzums iepakojumā | 25 m |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501080445 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УПЛОТНИТЕЛЬНАЯ ЛЕНТА P-ПРОФИЛЬ БЕЛЫЙ 9X5MM 25M