INST.RENE PAWBOL СВЕТЛО-КОРИЧНЕВЫЙ 200X2X1.8 C
€1,13
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Brūna krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 2 cm |
| Platums | 1.8 cm |
| Zīmols | Pawbol |
| Līmējams | Nē |
| Ar vāku | Jā |
| Papildus informācija | Krāsa: Gaiši brūna |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502323897 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: INST.RENE PAWBOL СВЕТЛО-КОРИЧНЕВЫЙ 200X2X1.8 C