Информация о товаре
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
| Garums | 40 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 40 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Papildus informācija | Augstums: 40mm. Biezums: 2mm. Garums: 40mm. Platums: 40mm. Materiāls: metālu sakausējums. Pārklājums: nerūsējošā tērauda. Vienību skaits: 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502004165 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УГОЛ КРЕПЛЕНИЯ 40X40X40X2,0 A2 (100)