Информация о товаре
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Parastā cena | Konformātskrūve Haushalt, 7x70 mm, pelēka, 20 gab. |
| Штрихкод | 500870395 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УРБИС ДЛЯ ДЕРЕВА 1/4 10MM