Информация о товаре
| Garums | 4.4 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Līstes iekšējais stūris |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 3.1 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502101574 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СТУРИС ВНУТРИ НИЖНИЙ SG7CI2 1GB ТИККОК