Спиральное сверло по дереву 14X400MM D-07462
€4,49
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 40 cm |
|---|---|
| Diametrs | 14 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | Drill Bit Wood |
| Modelis | D-07462 |
| Darbības zonas garums | 33 cm |
| Urbja tips | Vītņveida |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka urbju komplekts Makita D-72861, koks, taisne, 4 mm x 10 cm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 500221064 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Спиральное сверло по дереву 14X400MM D-07462