Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Savienojumu skaits | 2 |
| Ūdens plūsmas regulators | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Laistīšanas šļūteņu savienotāji |
| Zīmols | Fiskars |
| Garums | 68 mm |
| Platums | 32 mm |
| Augstums | 116 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| TOP prece | Kūdra tomātiem Biolan 55300625, 50 l |
| Parastā cena | Šļūtene ar savienotāju komplektu Haushalt, YM5814C, 4 gab., zaru sk. 1 |
| Штрихкод | 502044183 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СОЕДИНЕНИЕ ДЛЯ 2 ШЛЮТОК FISKARS 1027068