Информация о товаре
| Krāsa | Melna krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Apaļš |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | NC20-25 |
| Garums | 40 mm |
| Platums | 2.6 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 20 - 25 mm |
| Papildus informācija | Forma: Apaļa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502009010 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СКОБЫ КАБЕЛЯ NC20-25 ЧЕРНЫЕ 20ШТ