Информация о товаре
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Platums | 60 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Krāsas nosaukums | Šampanieša krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502414420 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: AL.SAV.LENTE GRĪD. ЛИМ. LPO60K 1M М.ШАМП