СВАРОЧНЫЙ АППАРАТ ДЛЯ ТРУБ 800W 16-40MM+ПРИКРЕПЛЕНИЕ
€25,68
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Jauda | 800 W |
|---|---|
| Spriegums | 220 - 240 V |
| Darba temperatūra | 50 - 300 °C |
| Apstrādes materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Temperatūras regulēšana | Jā |
| Produkta veids | Metināšanas iekārta |
| Zīmols | Nutool |
| Komplekts | iekārta ar piederumiem |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Nē |
| Штрихкод | 501428631 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СВАРОЧНЫЙ АППАРАТ ДЛЯ ТРУБ 800W 16-40MM+ПРИКРЕПЛЕНИЕ