РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНЫЙ ЩИТ ST4625 600X400X250MM IP66
€38,11
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Materiāls | Tērauds |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Tibox |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP66 |
| Augstums | 600 mm |
| Platums | 400 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| Sienas biezums | 1.5 mm |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Papildus informācija | Aizsardzības pakāpe: IP66. Metāla biezums: 1,5 mm. Ar atslēgu. Augstums: 600 mm. Platums: 400 mm. Dziļums: 250 mm. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502115466 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНЫЙ ЩИТ ST4625 600X400X250MM IP66