Информация о товаре
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 32 mm |
| Diametrs | 6.3 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Papildus informācija | Pārklājums: cinkots. Produkta veids: pašurbjošas. Pašskrūvējošais tips: ar uzgriezni. Standarta: DIN 7504K. Iespējamais materiāls: metāls |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502035930 |








Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Саморез 6,3X32 DIN7504K ZN 10ШТ БЛ