Информация о товаре
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Koks |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Штрихкод | 502008787 |









Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: САМОРЕЗ 4,8X100/60 ДЛЯ ДЕРЕВА ZN(50)