Информация о товаре
| Jauda | 850 W |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 150 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3000 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Produkta veids | Taisns zāģis |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 4920AA |
| Svars | 2 kg |
| Zāģa darbplūsma | 25 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 12 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 20 mm |
| Svārsta kustības | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502517070 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: САБЕЛЬНАЯ ПИЛА 4920AA 800W