Информация о товаре
| Poli | 3P |
|---|---|
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Produkta veids | Ligzdas |
| Zīmols | Pawbol |
| Ligzdu skaits | 3 |
| Ar slēdzi | Nē |
| Aizsargsegums | Jā |
| Krāsa | Melna krās. |
| Papildus informācija | Ligzdu skaits: 3. Spriegums: 250 V. Strāva: 16 A. Poli: 3P |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Pagarinātājs ar spoli Pawbol, 3 x 2,5 mm², 30 m, IP44, 4 ligzdas |
| Parastā cena | Kontaktdakšiņa Pawbol D.3104, 10 A, 250 V |
| Штрихкод | 501732419 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Розетка D.3156 S 16A IP44 ЧЕРНАЯ