Информация о товаре
| Spriegums | 415 V |
|---|---|
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Strāvas noplūdes automāti |
| Zīmols | ETI |
| Modelis | EFI-P4 |
| Poli | 4P |
| Strāvas stiprums | 25 A |
| Noplūdes strāva | 30 mA |
| Aizsardzības no noplūdes tips | Līdzstrāva(AC) |
| Uzstādīšana | Uz DIN sliedes |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Īpašības | RCCB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Aizsardzība: IP20 |
| Izcelsmes valsts | Slovēnija |
| Штрихкод | 502234225 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РЕЛЕЙ УТЕЧКИ 4P 25A 30MA EFI-P4