Информация о товаре
| Sprauslas tips | Laistītājs |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Smidzinātājs |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 135 mm |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 285 mm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Maksimālais izsmidzināšanas laukums | 24 m² |
| Smidzināšanas attālums | 1.2 m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Spraužams zemē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501776922 |
Можно включить обработку круговой секции.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РАСПЫЛИТЕЛЬ YM8103D