ПРЯМАЯ УГЛОВАЯ ШЛИФМАШИНА ДРЕМЕЛ 4250-6/128PLATINUM
€148,47
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Jauda | 175 W |
|---|---|
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 35000 |
| Stobra diametrs | 3.2 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Elektriskā lineārā slīpmašīna |
| Zīmols | Dremel |
| Modelis | 4250-6/128 |
| Svars | 5.5 kg |
| Ir ātruma bloķēšanas poga | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Meksika |
| Штрихкод | 502311506 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПРЯМАЯ УГЛОВАЯ ШЛИФМАШИНА ДРЕМЕЛ 4250-6/128PLATINUM