Информация о товаре
| Materiāls | Stikla šķiedras |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 2400 mm |
| Platums | 180 mm |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | Albau |
| Modelis | EW-06-24 PVC Window Connecting |
| Augstums | 6 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| Штрихкод | 501052874 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПРОФИЛЬ ПВХ ОКНА С СЕТКОЙ 6MM MINI 2.4M