Информация о товаре
| Garums | 3000 mm |
|---|---|
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Skārda biezums | 0.6 mm |
| Profila veids | CW |
| Produkta veids | Ģipša kartona profili |
| Zīmols | Knauf |
| Izmantošanas mērķis | Lokšņu stiprināšanai pie sienas |
| Materiāls | Metāls |
| Pārklājums | Cinkots |
| Штрихкод | 500515568 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Knauf
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПРОФИЛЬ МЕТАЛЛА KNAUF 0.6 CW 50/50 3.0M