Информация о товаре
| Garums | 200 cm |
|---|---|
| Augstums | 6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Žuravinka |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 2 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Штрихкод | 501726545 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПОЛОВОЙ ПЛИНТУС 60X20 СОСНА 2М