Информация о товаре
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 100 mm |
| Platums | 60 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 1.3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 20 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 500231710 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИТА ДЛЯ ГВОЗДЕЙ 100X60X1.3 ACF1