Информация о товаре
| Darbības zonas garums | 15.7 mm |
|---|---|
| Diametrs | 16 mm |
| Montāžas veids | V-veida stils |
| Produkta veids | Frēze |
| Zīmols | Bosch |
| Garums | 16 mm |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Ar gultni | Nē |
| Darba ātrums minūtē | 35000 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| 0 € uz pakomātu | Frēzēšanas komplekts Bosch Trim&Edging, noapaļots, 65 mm x 16 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 500556751 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ФРЭЗА V-ГРОПЫ HM 60O, L=14 MM, ВАЛ 8MM