Информация о товаре
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Augstums | 5.6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | NGF56 |
| Biezums | 2 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek stiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektācijā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501733543 |
Изготовлен из ПВХ, размеры 2,5 x 0,02 x 0,056 м.
Аксессуары для плинтусов:
Внутренний угол – 000051183625
Внешний угол – 000051183628
Соединения – 000040080249
Наконечники – 000051183632
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИНТУС NGF0C4 2.5M ГАЛАПА ДУБ