Информация о товаре
| Garums | 2.3 cm |
|---|---|
| Augstums | 5.6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes savienotājs |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | NG56 |
| Platums | 8 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Interjera dekorēšanai. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502215832 |
Изготовлено из ПВХ, размеры 0,002 x 0,08 x 0,016м.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИНТУС СОЕДИНИТЕЛЬ. 2 Г. ПАКЕТ ЛЕТН. ДУБ