БЫСТРЫЕ ЗАЖИМЫ. ПАТОРА BESSY EZM15-6 150 MM
€10,83
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Saspiešanas spēks | 75 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Bessey |
| Platums | 6 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502561485 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЫСТРЫЕ ЗАЖИМЫ. ПАТОРА BESSY EZM15-6 150 MM