Информация о товаре
| Sprauslas tips | Manuāli |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Laistīšanas pistoles |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 155 mm |
| Platums | 65 mm |
| Augstums | 170 mm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Funkciju skaits | 8 |
| Ar rokturi | Jā |
| Metāla apsmidzināšanai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: plastmasa. Tips: manuāla. Fukcijas: 8. Rokturis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501793581 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПИСТОЛЕТ ДЛЯ ШЛАНГА YM7202