ПАНЕЛЬ СТЕН И ПОТОКОВ PVC 26178 МАРБЛ 964X484MM
€2,02
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 96.4 cm |
|---|---|
| Platums | 48.4 cm |
| Biezums | 0.03 cm |
| Krāsa | Rozā krās., Zila krās. |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Zīmols | Grace Baltic |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TP10026178 |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 4.67 |
| Sedzamā platība | 4.67 m² |
| Papildus informācija | Līmējama ar līmi, kas paredzēta PVC segumam – 000051310274 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502511588 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПАНЕЛЬ СТЕН И ПОТОКОВ PVC 26178 МАРБЛ 964X484MM