Информация о товаре
| Platums | 2 m |
|---|---|
| Garums | 3 m |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Svars, g/m² | 160 |
| Ūdensizturīgs | Jā |
| Produkta veids | Tenti |
| Zīmols | Okko |
| Vispārējie izmēri | 200 x 300 cm |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Ar alumīnija gredzeniem | Nē |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502562041 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПАЛАТКИ ЗЕЛЕНЫЕ 2X3M 160GSM (20)