Информация о товаре
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Platums | 53 mm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Putu polistirols (EPS) |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 53 mm |
| Līstes tips | Griestu apdare |
| Papildus informācija | Izgatavots no polistirola. Pārdod iepakojumos pa 2 gab. |
| Izcelsmes valsts | Brazīlija |
| Штрихкод | 501754750 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Отделочный профиль APD B-7 2M БЕЛЫЙ