Ножницы POWERARC УНИВЕРСАЛЬНЫЕ 26CM FISKARS
Информация о товаре
| Garums | 254 mm |
|---|---|
| Svars | 0.140 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 100 mm |
| Griešanas puse | Pa kreisi, Pa labi, Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Nē |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Papildus informācija | Grieziet precīzi, izmantojot PowerArc™ šķēres smagiem darbiem, ar vairāk nekā 30 % lielāku jaudu. Izbaudiet precīzu mehāniku un ergonomiku ar jaunās paaudzes griešanas instrumentiem ar lielāku jaudu, komfortu un precīzu kontroli. PowerArc™ šķēres ir aprīkotas ar precīzi izliektiem asmeņiem, kas palielina leņķa starp asmeņiem jaudu līdz pat 30 %, īpaši smagākajiem griezumiem. Izturīgie kaltā nerūsējošā tērauda asmeņi pasargā no plaisām. Zāģēta mala, pagarināts ķīlis un skrūvju stiprinājums uzlabotai kontrolei un izturībai. Ergonomisks rokturis ar Softgrip™ materiālu un stratēģiski veidotu virsmu palielina lietošanas ērtumu un ir aprīkots ar lielākām cilpām, kas atvieglo griešanu ar cimdiem. |
| Штрихкод | 502037194 |
Выполняйте сложные резы с помощью мощных ножниц с лезвиями PowerArc™, которые обеспечивают более чем на 30% большую мощность. Наслаждайтесь улучшенной механикой и эргономикой с инструментами для резки нового поколения, которые обеспечивают большую мощность, комфорт и контроль. Ножницы PowerArc имеют интеллектуально изогнутые лезвия, которые изменяют угол между лезвиями, чтобы предоставить вам более чем на 30% большую мощность, особенно в самых трудных частях резки. Закаленные лезвия из нержавеющей стали помогают предотвратить расхождение лезвий. Зубчатая кромка, удлиненная ручка и соединение с болтовым креплением улучшают контроль и прочность. Эргономичная ручка с SoftGrip® и стратегически расположенной текстурой увеличивает комфорт, в то время как большие петли предназначены для больших рук в перчатках.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Ножницы POWERARC УНИВЕРСАЛЬНЫЕ 26CM FISKARS