Информация о товаре
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 65 mm |
| Zobu solis | 2.1 mm |
| Piemērots griešanai | Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | Jigsawblade Hard, T101BR, 65m, B19 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Plāksnes biezums | 3 - 50 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 500202940 |
Этот продукт подходит для резки дерева и ламината.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Ножи фигурного резака B-19 65MM 5ШТ