Информация о товаре
| Platums | 8 m |
|---|---|
| Garums | 6 m |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Svars, g/m² | 80 |
| Ūdensizturīgs | Jā |
| Produkta veids | Tenti |
| Zīmols | Tarmo |
| Modelis | Tarpaulin |
| Vispārējie izmēri | 800 x 600 cm |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Ar alumīnija gredzeniem | Jā |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Ar alumīnija gredzeniem: Jā. Ūdensizturīgs: Jā. Izturīgs pret pelējumu: Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501795338 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: НАКРЫШКА TARMO PE 80G 6X8M 258433