Информация о товаре
| Garums | 28 cm |
|---|---|
| Platums | 23 cm |
| Smalkums | 120 |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Klingspor |
| Vispārējie izmēri | 28 x 23 cm |
| Materiāls | Papīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Nerūsējošais tērauds |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 500508640 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛОКСНЕ СМИЛШП. WA/NWC224/PS8C NR120