ЛЕНТЫ ШЛИФОВАЛЬНАЯ МАШИНА KA86-QS BLACK&DECKER
€47,19
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Slīpēšanas stieņu garums | 457 mm |
|---|---|
| Slīpēšanas stieņu platums | 75 mm |
| Jostas kustību ātrums, m/min | 206 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Produkta veids | Elektriskā lentes slīpmašīna |
| Zīmols | Black & Decker |
| Svars | 2.79 kg |
| Jauda | 720 W |
| Ir ātruma bloķēšanas poga | Jā |
| Trokšņa līmenis | 89 dB |
| Roktura vibrāciju līmenis | 4 m/s² |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Slīpēšanas loksne: 75 x 457 mm. Ir ātruma bloķēšanas poga: Jā. Iespējamas pievienot putekļusūcēju: Jā. Trokšņa līmenis: 89 dB. Roktura vibrāciju līmenis: 4 m/s² |
| Штрихкод | 500545513 |
ЭЛЕКТРИЧЕСКАЯ ЛЕНТОЧНАЯ ШЛИФОВАЛЬНАЯ МАШИНА BLACK & DECKER KA86-QS, 720 W
- Скошенная лента позволяет шлифовать на 2 x ближе к краям соседней поверхности.
- Идеально подходит для шлифовки полов, укладочных досок и других больших поверхностей, где требуется большая удаляемость материала.
- Автоматическая регулировка ленты, чтобы удерживать шлифовальную ленту на месте
- Пылесборник для более чистой рабочей среды
- Механизм рычага для быстрой и удобной замены насадок
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛЕНТЫ ШЛИФОВАЛЬНАЯ МАШИНА KA86-QS BLACK&DECKER