Информация о товаре
| Garums | 25 m |
|---|---|
| Platums | 50 mm |
| Armēta | Jā |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Produkta veids | Remonta lente |
| Zīmols | Tesa |
| Modelis | Ultra Power Extreme |
| Krāsa | Melna krās. |
| Pašlīmējošas lentes tips | Vienpusējs |
| Visaugstākā izmantošanas temperatūra | 90 °C |
| Piemērots jutīgām virsmām | Nē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502341947 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛЕНТА 56623 ULTRA POWER EXTRA 25M 50MM